Het team

Naast de directie bestaat ons team uit groepsleerkrachten, twee intern begeleiders (ib-er), , vakleerkracht gymnastiek, een ict-er die zorg draagt voor het computeronderwijs op school, een administratief medewerker en een conciërge.

Charles Kahlmann

Directeur; stukje volgt nog.
Directie / MT - Bekijk groepspagina ›
ckahlmann@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Marieke Paardekooper

"Rugzakleerling" begeleidster en MT-lid.
Directie / MT - Bekijk groepspagina ›
mpaardekooper@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Henriëtte van Leeuwen

IB-er onderbouw en MT-lid.
Directie / MT - Bekijk groepspagina ›
hvleeuwen@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Loïs van Leeuwen

Leekracht groep 1-2.
Groep 1-2L - Bekijk groepspagina ›
lvleeuwen@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Nathalie van der Geer

Leekracht groep 1-2.
Groep 1-2N - Bekijk groepspagina ›
nvandergeer@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Elvira Bodenstaff

Leekracht groep 1-2.
groep 1-2ML - Bekijk groepspagina ›
ebodenstaff@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Sylvia Loot

Leerkracht groep 1-2.
Groep 1-2S - Bekijk groepspagina ›
sloot@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Marie-Louise Schipper

Leerkracht van groep 1-2.
Groep 1-2ME - Bekijk groepspagina ›
mschipper@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Madeleine Walraven

Leekracht groep 3.
Groep 3M - Bekijk groepspagina ›
mwalraven@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Rita Sewambar

Leekracht groep 3.
Groep 3RI - Bekijk groepspagina ›
csewambar@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Sabina Cozzi

Leekracht groep 4.
Groep 5SJ - Bekijk groepspagina ›
scozzi@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Gina Verheul

Leekracht groep 4.
Groep 4G - Bekijk groepspagina ›

Ismay Simon-Jansma

Leekracht groep 4.
Groep 4SI - Bekijk groepspagina ›
isimonjansma@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Sonja Waltman

Leekracht groep 4.
Groep 4SI - Bekijk groepspagina ›
swaltman@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Joyce Kleer

Leekracht groep 4.
Groep 5SJ - Bekijk groepspagina ›
jkleer@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Avalon Linders

Leekracht groep 5.
Groep 5A - Bekijk groepspagina ›
alinders@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Linsey Oosterwijk

Leekracht groep 6 en 1-2.
Groep 6CJ - Bekijk groepspagina ›

Olivia Bang A Foe

Leekracht groep 5.
Groep 6OV - Bekijk groepspagina ›
obangafoe@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Vanessa van Beusichem

Leekracht groep 7.
Groep 7JV - Bekijk groepspagina ›

Janet Rijpstra

Leekracht groep 7.
Groep 7JV - Bekijk groepspagina ›
jrijpstra@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Chantal Amir-Nankoe

Leekracht groep 7.
Groep 6CJ - Bekijk groepspagina ›
cnankoe@djwereld.lucasonderwijs.nl    |    0704480310

Sammy van Hazebroek

Leekracht groep 8.
Groep 7-8S - Bekijk groepspagina ›
svhazebroek@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Jorinde van Iterson

IB-er bovenbouw en leekracht groep 8.
Groep 8HJ - Bekijk groepspagina ›
jviterson@djwereld.lucasonderwijs.nl    

Hans Paardekooper

Al heel wat jaartjes werk ik op De Jonge Wereld en de laatste jaren met veel plezier in groep 8.

Ik heb veel kinderen de school zien verlaten naar het VO.
Groep 8HJ - Bekijk groepspagina ›
jpaardekooper@djwereld.lucasonderwijs.nl    |    070-4480310

Peter-Paul Post

Gymleerkracht.
Gym - Bekijk groepspagina ›
ppost@djwereld.lucasonderwijs.nl