Het team

Naast de directie bestaat ons team uit groepsleerkrachten, twee intern begeleiders (ib-er), , vakleerkracht gymnastiek, een ict-er die zorg draagt voor het computeronderwijs op school, een administratief medewerker en een conciërge.
Fred van de Pol

Directeur a.i.

Aanwezig ma-wo-vrijdagochtend
fvdpoll@djwereld.lucasonderwijs.nl  
06-35119073

 

Marieke Paardekooper

"Rugzakleerling" begeleidster en MT-lid.
mpaardekooper@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Henriëtte van Leeuwen

IB-er onderbouw en MT-lid.
hvleeuwen@djwereld.lucasonderwijs.nl


Jorinde van Iterson

IB-er bovenbouw en leerkracht groep 6.
jviterson@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Peter-Paul Post

Gymleerkracht.
ppost@djwereld.lucasonderwijs.nl 

 

 

Leerkrachten groep 1-2

Loïs van Leeuwen
lvleeuwen@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Elvira Bodenstaff
ebodenstaff@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Nathalie van der Geer
nvandergeer@djwereld.lucasonderwijs.nl  


Marie-Louise Schipper
mschipper@djwereld.lucasonderwijs.nl  


Sylvia Loot
sloot@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

 

Leerkrachten groepen 3

Madeleine Walraven
mwalraven@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Rita Sewambar
csewambar@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

 

Leerkrachten groepen 4

Gina Verheul

gverheul@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Ismay Simon-Jansma

isimonjansma@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Sonja Waltman

swaltman@djwereld.lucasonderwijs.nl 

 

 

Leerkrachten groepen 5

Avalon Linders

alinders@djwereld.lucasonderwijs.nl  


Sabina Cozzi

scozzi@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Joyce Kleer

jkleer@djwereld.lucasonderwijs.nl   

 

 

Leerkrachten groepen 6

Chantal Amir-Nankoe

cnankoe@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 


Olivia Bang A Foe

obangafoe@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

 

Leerkrachten groepen 7

Vanessa van Beusichem

 

Janet Rijpstra

jrijpstra@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Linsey Oosterwijk

loosterwijk@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

 

Leerkrachten groepen 8

Sammy van Hazebroek

svhazebroek@djwereld.lucasonderwijs.nl  

 

Hans Paardekooper

jpaardekooper@djwereld.lucasonderwijs.nl